Koronkowe spódnice

Nowoczesna praktyczna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką

Śliczna spódniczka kąpielowa z elastycznej koronki przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia i wyróżnia się swoim designem. Spódnica ma zintegrowane szorty, elastyczną talię i koronkę.

Cena w momencie recenzji: 84,99 zł

Nowoczesna praktyczna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką

Ładna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka i wyróżnia się swoim designem. Spódnica jest z wbudowanymi szortami, elastyczną talią i koronką.

Cena w momencie recenzji: 95 zł

Być może każda kobieta zgodzi się, że koronkowe spódnice nigdy nie wyjdą z mody, bo to panie wszystkich pokoleń o romantycznych duszach. Krótkie, długie, seksowne, asymetryczne i lekko przezroczyste, to zapierające dech w piersiach spódnice koronkowe. Wspaniale komponuje się z czapką, skórzaną kurtką, butami i torebką. Tak zwany Styl męski jest ponadczasowy i seksowny. Nie myśl tylko o klasycznych modelach z koronki i sięgnij po jasne odcienie i niebieski. Koronkowa spódnica warstwowa jest piękna.

Chcesz poeksperymentować? Wypróbuj koronkową spódnicę z koszulą i bomberką w kwiaty. Klasyka to torebka, delikatna bluzka i czółenka. Nic ekskluzywnego, ale nadal działa! Możesz używać koronkowych spódnic do pracy i na randkę. W szafie nie powinno zabraknąć czarnej bryły, ale też bardziej wyrazistej kolorystyki. Warto wspomnieć o modelach okalających figurę oraz lekko marszczonych koronkowych spódniczkach. Ostatnim hitem są bez wątpienia spódnice midi z koronki! Świadczą jednak o smukłej sylwetce.