Spódnica ściągająca podbrzusze

Nie wszystkie panie mogą pochwalić się charakterem jednego wiersza i muszą nosić obcisłą bieliznę. Chociaż ten wariant jest rozsądny, spódniczki ściągające podbrzusze zadbają o sylwetkę ze wszystkim. Jeśli nosisz spódnicę ściągającą dolną część brzucha w dowolnym kolorze, ale z wyjątkowo szeroką i elastyczną talią, wygrałeś. Talia jest elastyczna, ale nie za bardzo. W przeciwnym razie efekt płaskiego brzucha nie ustąpiłby.

W każdym razie można nosić spódnice z szeroką talią, ale także modele, które mają ciągłą długość talii kilka centymetrów, a następnie przedłużenie spódnicy. Efekt ten jest stosowany głównie w spódnicach sztruksowych i dżinsowych, ponieważ sztruks i dżins są mocniejsze. Warto również wspomnieć o elastycznych spódniczkach midi czy mini dzianinach w kolorowe wzory i monochromatyczne. Elegancka spódnica ściągająca dolną część brzucha z wysokim stanem uzupełniona sprzączkami, kokardkami i innymi ozdobami nadaje się na imprezy towarzyskie.

Nowoczesna praktyczna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką

Śliczna spódniczka kąpielowa z elastycznej koronki przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia i wyróżnia się swoim designem. Spódnica ma zintegrowane szorty, elastyczną talię i koronkę.

Cena w momencie recenzji: 84,99 zł

Nowoczesna praktyczna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką

Ładna spódniczka kąpielowa z elastyczną koronką przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka i wyróżnia się swoim designem. Spódnica jest z wbudowanymi szortami, elastyczną talią i koronką.

Cena w momencie recenzji: 95 zł

Biała krótka spódnica z wysoką talią i dużą kokardą

Elegancka spódnica damska M080 FIGL z podwyższoną talią ozdobioną dużą kokardą. Długość spódnicy powyżej kolana.

Cena w momencie recenzji: 90 zł

Damska spódnica sportowa z legginsami w kolorze

Damska spódniczka do biegania Lotto SPEEDRUN W IV SKIRT + LEGGING MID PL z legginsami. Przyjemny, rozciągliwy materiał jest szybkoschnący i gwarantuje komfort podczas całego treningu. Elementy odblaskowe zwiększają Twoje bezpieczeństwo w warunkach ograniczonej widoczności.

Cena w momencie recenzji: 149,99 zł

Elegancka niebieska spódnica damska z wysoką talią

Ani krótka, ani długa. Wyrafinowane, seksowne, ale i eleganckie, społeczne, ciekawe. Jeśli szukasz spódnicy, która idealnie pasuje, odpowiednio przylega, pozwala wyróżnić Twoje nieodparte kobiece krągłości, podnosi pewność siebie i wywołuje uśmiech na twarzy, to ten szykowny egzemplarz jest odpowiedzią.

Cena w momencie recenzji: 55 zł